

Barcelona wznawia starania o obrońcę
Inigo Martinez ponownie znalazł się na liście życzeń Barcelony.
26-latek od kilku lat jest wyróżniającą się postacią Realu Sociedad i uchodzi za jednego z najlepszych stoperów w Primera Division, w której rozegrał już blisko 200 spotkań. Już latem Hiszpan był bardzo bliski przejścia do "Dumy Katalonii", która aktywowała już kwotę odstępnego zapisaną w jego kontrakcie, ostatecznie jednak klub wycofał swoją ofertę i Martinez pozostał w San Sebastian.
Wobec ogromnych problemów z zestawieniem pary stoperów, "Blaugrana" ponownie latem ma spróbować sprowadzić obrońcę. Obecnie jedynymi zdolnymi do gry środkowymi obrońcami są Samuel Umtiti i Thomas Vermaelen. Zawieszony jest Gerard Pique, a Javier Mascherano leczy kontuzje, na dodatek jest to najprawdopodobniej jego ostatni sezon na Camp Nou. Martinez ma w kontrakcie zapisaną kwotę odstępnego w wysokości 32 milionów euro.
-
AktualnościAl-Hilal przygotowuje ofertę za Luisa Díaza. Bayern Monachium nie chce go sprzedawać









Michał Bosak / 28 lipca 2026, 13:03
-

AktualnościEnzo Maresca po pierwszej konferencji jako trener Manchesteru City. Padły słowa o Rodrim, transferach i Jacku Grealishu









Michał Bosak / 25 lipca 2026, 18:03
-

AktualnościReal Madryt chce kupić Yana Diomande. RB Lipsk żąda 130 milionów euro









Michał Bosak / 25 lipca 2026, 17:19
-

AktualnościArsenal przygotowuje ofertę za Juliána Álvareza. Napastnik może opuścić Atlético Madryt









Michał Bosak / 25 lipca 2026, 16:37
-

AktualnościKarim Benzema niezadowolony w Al-Hilal. Francuz domaga się ważnej roli









Michał Bosak / 24 lipca 2026, 13:46
-

AktualnościCristiano Ronaldo pojedzie do Madrytu na leczenie po poważniejszej kontuzjiWojciech Nowacki / 6 marca 2026, 15:37





































