

Barcelona szuka zastępcy Luisa Enrique
Postawa Barcelony w obecnym sezonie Primera Division zostawia wiele do życzenia. Mistrzowie Hiszpanii (będący na trzecim miejscu w tabeli) już tracą pięć punktów do Realu Madryt, a Ci mają jeszcze zaległy mecz. Nie dziwi to, że media już szukają potencjalnego zastępcy Luisa Enrique, który ma coraz gorsze notowania.
Nie tylko wyniki mogą przekreślić pozycję Enrique w klubie. Szkoleniowiec wciąż nie ma przedłużonego kontraktu, który wygasa mu latem. Może się okazać zatem, że działacze i tak będą zmuszeni do szukania nowego trenera. Obecnie wymienia się dwóch głównych kandydatów do objęcia tej posady. Są to Ronald Koeman z Evertonu i Mauricio Pochettino z Tottenhamu Hotspur.
Wydaje się jednak, że łatwiej byłoby ściągnąć Argentyńczyka, ponieważ Koeman zaledwie pół roku temu przejął Everton podpisując trzyletni kontrakt. Według "Sportu" przyszłość Luisa Enrique ma się rozwiązać najpóźniej w marcu. Wtedy będzie po meczach 1/8 Ligi Mistrzów.
-
AktualnościFrancja - Hiszpania oceny zawodników po spotkaniu (14.07.2026)














Michał Bosak / 14 lipca 2026, 23:54
-



AktualnościFrancja - Hiszpania oceny zawodników po spotkaniu (14.07.2026)














Michał Bosak / 14 lipca 2026, 23:54
-


AktualnościFrancja - Hiszpania szczegółowe statystyki. Dane drużyn i piłkarzy (14.07.2026)














Michał Bosak / 14 lipca 2026, 23:45
-


AktualnościZnamy składy na mecz Francja - Hiszpania. Podstawowe jedenastki obydwu drużyn (14.07.2026)














Michał Bosak / 14 lipca 2026, 20:08
-

AktualnościFrancja - Hiszpania: półfinał MŚ 2026 na AT&T Stadium. Początek meczu o 21:00














Michał Bosak / 14 lipca 2026, 15:15
-

AktualnościDeclan Rice gotowy na półfinał Mistrzostw Świata z Argentyną. Bellingham i Konsa dostępni














Michał Bosak / 14 lipca 2026, 14:38




































