Barbosa i Rodrigo z nowymi kontraktami

Villarreal.es

Villarreal odnowił kontrakty z dwoma piłkarzami, którzy ostatnimi czasy błyszczą na boisku. Są to między innymi Rodrigo Hernandez oraz Mariano Barbosa. Wznieśli się oni na wysoki poziom w swojej grze, za co klub postanowił ich odpowiednio nagrodzić. 

Wielki ,,Rodri”

Klub La Plana ogłosił, że Rodrigo Hernández , ” Rodri “, podpisał kontrakt do roku 2022 roku, po ponad pół roku negocjacji. Młody pomocnik pełni ważną rolę w drużynie, nie ujawniono kwoty, za jaką można by ewentualnie pozyskać piłkarza, przypuszcza się, że może to być kwota odstraszająca wiele klubów. Wszyscy ci, którzy monitorowali jego grę w Villarreal mogą się zdziwić, bowiem kwota ta znacznie przekroczy 12 milionów, za które mieli nadziej go pozyskać w najbliższym oknie transferowym. Rodri uważany jest przez wielu za nowego Busquetsa

Rodrigo Hernández ( Madryt, 22.06.1996) przybył do Villarreal w sezonie 2013/2014, pochodzi z młodzieżówki Atlético de Madrid. W mniej niż czterech sezonach przeszedł od młodości do konsekracji jako podstawowy element w pierwszej żółtej drużynie, gdzie zgromadził 57 oficjalnych meczów, w których był w stanie strzelić jednego gola i zdobyć trzy asysty. W tym sezonie gracz perfekcyjnie wykorzystał okres gry, jakie dała mu kontuzja kapitana Bruna, aby zrobić krok naprzód i stać się jednym z najlepszych graczy w lidze na swojej pozycji. Co ciekawe, Rodri dzieli się z innymi graczami, którzy również przeszli przez treningi w drużynie rezerw, aby potwierdzić to jaką jest wspaniałą szkołą. Inni ,,absolwenci” tej szkoły to: Trigueros , Bruno lub Fornals .

Nagroda dla Barbosy

W ten sam sposób Villarreal ogłosił także przedłużenie kontraktu z argentyńskim Mariano Barbosą, który będzie związany z zespołem La Plana do 2020 roku. W ten sposób nagradza on wspaniałą pracę bramkarza w tym sezonie po przejęciu funkcji pierwszego bramkarza po kontuzjach Sergio Asenjo i Andrésa Fernándeza.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.