Baraż o Premier League: Huddersfield Town – Luton Town FC, Transmisja online u bukmacherów. Gdzie oglądać Baraże o Premier League?

https://twitter.com/LutonTown/status/1522969354089943041/photo/1

Mecz Huddersfield Town – Luton Town FC będzie można obejrzeć na żywo w poniedziałek. Transmisję spotkania przeprowadzą telewizje Eleven Sports3 i Eleven Sports4, starcie będzie również transmitowane na platformach player.pl i canal+online.

W pierwszej potyczce pomiędzy Huddersfield a Luton widzieliśmy wyrównany mecz, który ostatecznie skończył się remisem 1:1. Dziś również ciężko wskazać, kto ma większe szanse na awans do finału, ale wydaje się, że w minimalnie lepszej sytuacji są gospodarze.

Gdzie oglądać mecz Huddersfield Town – Luton Town FC?

W poniedziałek o godzinie 20:45 Huddersfield Town zmierzy się z Luton Town FC w ramach 1/2 finału Baraży o Premier League. Transmisja TV odbędzie się na antenach Eleven Sports3 i Eleven Sports4.

Transmisja online u bukmacherów 

To spotkanie w ofercie mają również bukmacherzy Fortuna, Superbet i Betclic. Będzie można je obejrzeć na stronie internetowej lub aplikacji mobilnej wymienionych bukmacherów.

Transmisja na żywo na platformach streamingowych 

Potyczkę pomiędzy Huddersfield a Luton będzie można obejrzeć również w internecie. Stream będzie dostępny na platformach player.pl i canal+online.

» Oglądaj transmisje online w Canal+Online

» Oglądaj transmisje online w Player.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.