

Balotelli poza kadrą Włoch na mecz z Portugalią
Mario Balotelli nie znalazł się w kadrze meczowej na spotkanie z Mistrzami Europy w Lidze Narodów. Zawodnik francuskiej Nicei zagrał bardzo słabe spotkanie przeciwko Polsce i był mocno krytykowany za swój występ. Powodem nieobecności napastnika ma być nie słaba forma, ale kontuzja uda.
Balotelli do kadry wrócił w tym roku po blisko czteroletniej przerwie. Mecz z Polską był jego 36 meczem w kadrze. Po tym występie Mario był mocno krytykowany we włoskich mediach.
- Trzeba zaufać graczom, którzy są inteligentni. Do każdej pracy potrzebne jest paliwo, którym dla piłkarza jest jego intelekt, pasja i profesjonalizm. Mario Balotelli nie ma inteligencji - Tak po spotkaniu z reprezentacją prowadzoną przez Jerzego Brzęczka wypowiedział się Arrigo Sacchi, były trener m.in Parmy, Milanu i reprezentacji Włoch.
Kadra Włoch na mecz z Portugalią: Sirigu, Perin, Donnarumma; Emerson, Chiellini, Criscito, Romagnoli, Caldara, Lazzari, Bonucci; Jorginho, Bonaventura, Benassi, Gagliardini, Bernardeschi, Barella, Cristante; Zaza, Belotti, Insigne, Berardi, Chiesa, Immobile
-
AktualnościPKO BP Ekstraklasa: Stal nadal nie potrafi wygrać. Bezbramkowy remis z Górnikem (WIDEO)
Michał Szewczyk / 22 kwietnia 2025, 21:40
-
Kwadrans futboluBarcelona robi remontade i pokazuje Realowi jak grać w piłkę I KWADRANS FUTBOLU #157
Rafał Makowski / 20 kwietnia 2025, 15:05
-
AktualnościSzok w Górniku! Jan Urban zwolniony, następca wybrany
Michał Szewczyk / 15 kwietnia 2025, 13:34
-
AktualnościPKO BP Ekstraklasa: Lechia w doliczonym czasie zdobywa arcyważne trzy punkty (SKRÓT WIDEO)
Michał Szewczyk / 15 kwietnia 2025, 12:30
-
Kwadrans futboluJak Barcelona nie może to Szczęsny pomoże! KWADRANS FUTBOLU #156
Rafał Makowski / 13 kwietnia 2025, 14:44
-
1 Liga PolskaKontrowersja w meczu Warta Poznań-Górnik Łęczna. Trener grzmi. "To jest nielogiczne i nieprawdziwe"
Karolina Kurek / 12 kwietnia 2025, 9:21