Bale może wrócić do Premier League! Jest nowy chętny

bale

źródło: faw.cymru


Gareth Bale nadal nie podjął decyzji odnośnie kolejnego kroku.

Przez chwilę kontynuacja kariery przez gwiazdora stała pod dużym znakiem zapytania. Jasne stało się, że w Realu Madryt nie ma już czego szukać i nie otrzyma nowej propozycji umowy. Tym samym stał się wolnym zawodnikiem. Nie wiadomo było także czy reprezentacja Walii zakwalifikuje się na Mundial w Katarze. Tak się jednak stało, a Bale nie odpuści okazji, by jedyny raz zagrać na turnieju tej rangi.

W międzyczasie musi jednak szukać nowego klubu. Niezależnie od jego statusu w kraju jasne jest, iż bez formy i regularnej gry nie przyda się reprezentacji za kilka miesięcy. Zawodnik ma różne propozycje: z cyklu tych egzotycznych z Bliskiego Wschodu, opcję przejścia do Major League Soccer czy też grę w ojczystym Cardiff City.

Niespodziewanie jednak powstała możliwość przenosin Bale’a do Aston Villi. Postać Stevena Gerrarda wyraźnie działa na piłkarzy, bowiem w ostatnich tygodniach klub z Birmingham potwierdził transfery definitywne Philippe Coutinho czy Diego Carlosa. A ambicje “The Villans” sięgają nawet walki o europejskie puchary. Gerrard chce w tym celu sięgać po doświadczonych zawodników. Dla Bale’a byłaby okazja na ostatnią, dużą przygodę na Starym Kontynencie.

Bale ma czas i mnóstwo opcji, więc na pewno nie będzie się śpieszył z wyborem. Wkrótce jednak przekonamy się jaka będzie jego przyszłość.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.