Bez niespodzianek odbył się mecz w Stambule między Galatasaray a Atletico Madryt. Mimo, że ekipa z Hiszpanii grała na wyjeździe, była faworytem w spotkaniu  z gospodarzami i nie zawiodła wygrywając 0:2.

Wynik spotkania został rozstrzygnięty już w pierwszej połowie. Bramki dla Atletico zdobył dwukrotnie Greizmann w 18 i 25 minucie meczu.

Galatasaray Stambuł – Atletico Madryt (Greizmann 18’25’) 0:2

Galatasaray: Fernando Muslera – Hakan Balta, Lionel Carole, Semih Kaya, Sabri Sarioglu (46′ Yasin Oztekin) – Jason Denayer, Selcuk Inan, Wesley Sneijder, Emre Colak (32′ Umut Bulut), Lukas Podolski (71′ Sinan Gumus) – Burak Yilmaz

Atletico Madryt: Jan Oblak – Diego Godin, Guilherme Siqueira, Juanfran, Jose Maria Gimenez – Tiago, Koke – Antoine Griezmann, Saul Niguez (80′ Oliver Torres) – Jackson Martinez (60′ Fernando Torres), Luciano Vietto (62′ Gabi)

Sędzia: Szymon Marciniak (Polska)