

Atletico Madryt chce Nemanję Maticia
Atletico Madryt jest podobno przygotowane do rywalizacji z Milanem o podpis pomocnika Manchesteru United. Chodzi o grającego znacznie mniej w ostatnim czasie Nemanję Maticia.
Kontrakt reprezentanta Serbii z Manchesterem United wygasa z końcem obecnego sezonu. Czerwone Diabły mają opcję przedłużenia kontraktu o rok, jednak wszystko wskazuje na to, że będą chcieli na nim zarobić już w styczniu.
Raport w ESPN FC twierdzi, że Atleti zidentyfikowało głęboko "zakopanego" w rezerwach United pomocnika jako cel do przenosin na Wanda Metropolitano.
Twierdzi się, że Los Rojiblancos poszukują doświadczonego wsparcia w środku pola. Docenia się fakt, że Matic będzie mógł zagrać w Lidze Mistrzów w tym sezonie, ponieważ w tym sezonie grał w Lidze Europy.
31-letni Serb zmagał się ostatnio z urazem, jednak według informacji z klubu Matic wrócił już do treningu.
Official: Shaw, Tuanzebe and Matic trained with the main group today #mulive
— utdreport (@utdreport) November 20, 2019
Warto przypomnieć, iż przed transferem do Czerwonych Diabłów Matic był jednym z najlepszych pomocników na świecie. Jako defensywny pomocnik świetnie grał dla londyńskiej Chelsea. Jego kariera zdecydowanie wyhamowała na Old Trafford.
Nemanja jest wystąpił w koszulce reprezentacji Serbii 48 razy. Dla swojej kadry narodowej zdobył dwie bramki.
Portal Transfermarkt.de wycenia tego zawodnika na 25 mln euro.
-
La LigaCarlo Ancelotti na wylocie z Realu Madryt? Zadecydować może Liga Mistrzów
Victoria Gierula / 11 kwietnia 2025, 16:10
-
Plotki transferoweDejan Kulusevski może wrócić do Serie A, ale nie do Juventusu
Victoria Gierula / 5 kwietnia 2025, 16:16
-
La LigaReal Madryt jest gotów rozpocząć rozmowy w sprawie przedłużenia kontraktu z kluczowym obrońcą
Victoria Gierula / 5 kwietnia 2025, 16:01
-
Plotki transferoweAssane Diao znalazł się na celowniku klubów z Premier League
Victoria Gierula / 3 kwietnia 2025, 17:52
-
Plotki transferoweJoao Felix musi szukać szczęścia gdzieś indziej. AC Milan nie wykupi go latem
Victoria Gierula / 1 kwietnia 2025, 16:16
-
AktualnościLa Liga: Lewy jokerem! Barcelona wzorowo nadrobiła zaległości (WIDEO)
Michał Szewczyk / 27 marca 2025, 22:58