Astronomicznie żądania West Hamu za Declana Rice’a

Rice

Zdjęcie: twitter.com/_DeclanRice


“Młoty” nie zamierzają łatwo rozstać się ze swoim kapitanem.

Declan Rice to jeden z największych talentów angielskiej piłki, a co za tym idzie – jeden z najbardziej rozchwytywanych piłkarzy w Premier League. Od ładnych paru lat mówi się o transferze do jednego z topowych klubów na Wyspach, głównie o powrocie do Chelsea lub przenosinach na Old Trafford, lecz na tę chwilę defensywny pomocnik wciąż reprezentuje West Ham.

Patrząc na to, jakiej kwoty za transfer Rice’a żąda jego obecny pracodawca, można przypuszczać, iż 23-latek latem również nie zmieni otoczenia. Jak podaje “Daily Mail”. West Ham oczekuje rekordowej sumy, opiewającej na kwocie 150 milionów funtów. Gdyby ktoś wyłożył te pieniądze, to byłby to najdroższy transfer angielskiego piłkarza w historii. Na tę chwilę rekord należy do Jacka Grealisha, który w zeszłym roku przeniósł się z Aston Villi do Manchesteru City za 100 milionów funtów.

Choć kapitan ekipy Davida Moyesa jest jednym z najlepszych zawodników na swojej pozycji w całej lidze, to wątpliwym jest, aby nawet najbogatsze firmy chciały za niego zapłacić tak gigantyczną kwotę odstępnego.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.