

Astra remisuje z Viktorią Pilzno
Podziałem punktów zakończył się mecz rumuńskiej Astry Giurgiu z czeską Viktorią Pilzno w grupie E Ligi Europy. W Bukareszcie po spotkaniu na tablicy wyników widniał rezultat 1-1. Bramki strzelali Alexandru Stan oraz Michael Kremencik.
Żadna z drużyn nie potrafiła zdominować swojego przeciwnika. Gracze Astry częściej strzelali na bramkę rywala, a Czesi dłużej utrzymywali się przy piłce. Oba trafienia padły w pierwszej połowie spotkania. Wynik otworzył Alexandru Stan, który w 19. minucie uciekł obrońcom Viktorii i na raty pokonał bramkarza gości Matusa Kozacika. Gospodarze z prowadzenia cieszyli się zaledwie sześć minut. Dośrodkowanie w pole karne Milana Petrżeli wykorzystał Michael Kremencik. Mocny strzał głową zaskoczył golkipera Astry.
Obu zespołom ten remis nie jest na rękę. Astra z czterema punktami po czterech kolejkach zajmuje trzecią lokatę w tabeli, zaś Viktoria Pilzno z jednym oczkiem mniej znajduje się na jej dnie.
Astra Giurgiu- Viktoria Pilzno 1:1 (1:1)
1:0 Stan 19'
1:1 Kremencik 25'
-
AktualnościEl. mistrzostw świata: Reprezentacja Polski wygrała, ale nie zachwyciła (WIDEO)
Karolina Kurek / 21 marca 2025, 22:40
-
AktualnościLiga Narodów: Holandia remisuje z Hiszpanią. Niemcy wygrywają na San Siro (BRAMKI Z WSZYSTKICH MECZÓW)
Michał Szewczyk / 20 marca 2025, 23:03
-
AktualnościWielki powrót do kadry! Znamy marcowe powołania
Michał Szewczyk / 14 marca 2025, 0:25
-
AktualnościLKE: Legia również w ćwierćfinale! Marc Gual bohaterem Warszawy (SKRÓT WIDEO)
Michał Szewczyk / 13 marca 2025, 23:41
-
AktualnościLKE: Awans Jagiellonii po męczarniach. Abramowicz bohaterem (WIDEO)
Karolina Kurek / 13 marca 2025, 20:42
-
AktualnościOficjalnie: Leszek Ojrzyński trenerem Zagłębia
Michał Szewczyk / 13 marca 2025, 15:59