AS Monaco doceni formę Majeckiego

AS Monaco

Sezon 2023/24 to zwrot w karierze Radosława Majeckiego.

Forma bramkarza Radosława Majeckiego, która była przedmiotem wielu spekulacji, ostatecznie przyniosła mu uznanie w AS Monaco. W swojej profesjonalnej karierze przeszedł długą drogę, by w końcu zyskać miano podstawowego bramkarza. Jak donoszą źródła bliskie klubowi, Majecki zostanie nagrodzony nowym kontraktem.

Przełom w karierze Majeckiego

Od transferu z Legii Warszawa w 2020 roku, Majecki miał trudności z ustabilizowaniem swojej pozycji w drużynie. Początkowe lata w Księstwie można było uznać za okres pełen niepewności. Jednak ostatnie miesiące to czas niepodważalnych sukcesów 24-latka. Po owocnym wypożyczeniu do Cercle Brügge, wrócił do Monaco, gotowy na nowe wyzwania.

Zmiana trenera i forma konkurentów, jak Philipp Köhn, który nie spełnił oczekiwań, otworzyły przed Majeckim szansę, której szukał. Od lutego tego roku, polski bramkarz z niezachwianą pewnością strzeże bramki Monaco, notując przy tym imponujące statystyki, w tym siedem czystych kont w piętnastu meczach.

Nowy kontrakt na horyzoncie

Trener Adi Hütter nie kryje zadowolenia z postawy Majeckiego, deklarując go jako pierwszego bramkarza na nadchodzący sezon. Te pozytywne oceny skłoniły zarząd AS Monaco do rozpoczęcia rozmów o przedłużeniu umowy. Według informacji podanych przez Fabrizio Romano, negocjacje zakończyły się sukcesem, a nowy kontrakt będzie obowiązywał do 2028 roku.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.