

Artur Jędrzejczyk: To, że gramy dalej, jest najważniejsze
Artur Jędrzejczyk udzielił wywiadu dla stacji TVP Sport po wygranym meczu z Bodø/Glimt. Kapitan Legii Warszawa podsumował całe spotkanie i podobnie jak inni pomeczowi rozmówcy mówił o rotacji w drużynie.
- Zadanie zostało wykonane w stu procentach. Wykonaliśmy swoją pracę i wygraliśmy u siebie. To, że gramy dalej, jest najważniejsze. Na początku nieco się cofnęliśmy i czekaliśmy na naszego przeciwnika aż wejdzie na naszą połowę, a sami liczyliśmy na kontrę. Fajnie, że tak się to potoczyło. Byliśmy dobrze zorganizowani w obronie, co jest dużym plusem - powiedział Jędrzejczyk.
- Po przerwie, kiedy już prowadziliśmy, chcieliśmy przejąć inicjatywę w meczu. To nam się udało - graliśmy więcej piłką i stwarzaliśmy sobie więcej szans. Fajnie to wyglądało - mówił.
- Jeżeli chodzi o naszych napastników, to zrobiło się ciasno, gdy chodzi o grę w pierwszym składzie, ale mam nadzieję, że znajdzie się miejsce dla wszystkich - zakończył tematem rotacji wśród zawodników ofensywnych.
-
AktualnościArsenal gwarantuje co najmniej 105,6 mln euro za finał Ligi Mistrzów 2025/26Nowacki / 29 maja 2026, 16:56
-

AktualnościPSG ogłosił 24-osobowy skład na finał Ligi Mistrzów z Arsenalem – Luis Enrique ma do dyspozycji całą kadręNowacki / 29 maja 2026, 16:18
-

AktualnościIñigo Pérez: Rayo Vallecano liczy na szczęśliwe zakończenie sezonu w finale Ligi KonferencjiNowacki / 27 maja 2026, 14:56
-

AktualnościVitinha i Luis Enrique przed finałem Ligi Mistrzów UEFA: zapowiedź meczu Paris Saint-Germain – ArsenalNowacki / 26 maja 2026, 12:50
-

AktualnościPo raz pierwszy od sezonu 1991/92: ani Milan, ani Juventus nie zagrają w Lidze MistrzówNowacki / 25 maja 2026, 14:10
-

AktualnościUnai Emery po raz piąty triumfuje w Lidze Europy – Aston Villa rozgromiła Freiburg 3:0Nowacki / 21 maja 2026, 12:43








































