Arteta: To dla nas bardzo smutny dzień
Manchester City został mistrzem Anglii po raz dziewiąty w historii i piąty w ostatnich sześciu sezonach.
"The Citizens" tytułu stali się pewni po wyjazdowej porażce Arsenalu z Nottingham Forest 0:1 w 37. kolejce. O porażce "Kanonierów" zdecydował gol Taiwo Awoniyi'ego z 19. minuty.
– Gratuluję Manchesterowi City. Oni są mistrzami i zasłużyli na zwycięstwo. Przepraszam, ponieważ stworzyliśmy przekonanie, że możemy to osiągnąć, ale nie byliśmy w stanie i to jest moja odpowiedzialność. To dla nas bardzo smutny dzień – mówił po meczu Mikel Arteta.
– Dzisiaj powinniśmy zagrać znacznie lepiej. Mieliśmy cel. Jednak kiedy przychodzi kwiecień i maj, potrzebujesz 24 graczy grających na najwyższym poziomie, pełnych pewności siebie i gotowych do rywalizacji, a z wielu powodów tego właśnie nam zabrakło. To była dla nas niesamowite dziesięć miesięcy. Zespół znacznie się poprawił na przestrzeni ostatnich lat. Bardzo chcieliśmy sięgnąć po tytuł, ale się nie udało. To dla nas ogromne rozczarowanie – przyznał.
-

AktualnościZion Suzuki: Japonia zremisowała 1:1 ze Szwecją i awansowała do 1/16 finału Mundialu 2026Nowacki / 26 czerwca 2026, 16:38
-


AktualnościEkwador pokonał Niemcy 2:1 – prezydent Daniel Noboa ogłosił dzień wolny po awansie na MŚNowacki / 26 czerwca 2026, 16:16
-




AktualnościUrugwaj - Hiszpania przewidywane składy | 27.06.2026Nowacki / 26 czerwca 2026, 16:07
-




AktualnościUrugwaj - Hiszpania przewidywane składy | 27.06.2026Nowacki / 26 czerwca 2026, 16:07
-

AktualnościWyspy Zielonego Przylądka - Arabia Saudyjska przewidywane jedenastki na spotkanie | 27.06.2026Nowacki / 26 czerwca 2026, 16:07
-

AktualnościFrancja chce zapewnić Didierowi Deschampsowi pierwsze miejsce w grupie – Tchouaméni: mamy misjęNowacki / 26 czerwca 2026, 15:43




































