Arteta: Nasze wyniki muszą się diametralnie zmienić

Mikel Arteta

Zdjęcie: Premier League.com

Mikel Arteta mówi, że jego podopiecznym może brakować pewności siebie, ale mają nadzieję na przerwanie serii siedmiu meczów bez zwycięstwa w spotkaniu z Chelsea (godz. 18:30).

“Kanonierzy” przegrali pięć z tych siedmiu meczów i zajmują katastrofalne 15. miejsce w Premier League. Na domiar tego we wtorek zostali wyrzuceni z Pucharu Ligi Angielskiej po przegranej u siebie z “Obywatelami”. – Wyczuwam, że w pewnych momentach brakowało nam pewności siebie. Najlepszym lekarstwem w takich sytuacjach jest wygranie meczu – twierdzi Hiszpan.

– Każda porażka to kolejny bolesny moment, kolejne rozczarowanie, kolejna chwila, w której musisz się podnieść, a to wymaga dużo pozytywnej energii – dodał. Niektórzy zawodnicy byli krytykowani za ich występy, ale Arteta powiedział, że odpowiedzialność za odwrócenie sytuacji spada na jego barki i będzie bronił drużyny.

Dopóki będę widział, że starają się o poprawę wyników, to zawsze stanę po ich stronie – zaznaczył. Menedżer podkreślił, że winę ponosi w pewnym sensie pech. – Powinniśmy byli wygrać z Burnley, Southampton czy Evertonem. Musimy zmienić sytuację. Nasze wyniki muszą się diametralnie zmienić – zakończył.


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *