Martin Odeegard
Udostępnij:

Arsenal traci gwiazdę. Uszkodził kostkę

Wrześniowa przerwa reprezentacyjna nie zakończyła się zbyt dobrze dla wielu zawodników.

Norwegia w poniedziałek pokonała Austrię 2:1 w meczu Ligi Narodów. Skandynawowie zwycięstwo okupili kontuzją jednej z największych gwiazd. Martin Odeegard ucierpiał w jednym ze starć z Christophem Baumgartnerem w drugiej połowie i musiał opuścić murawę.

Pierwsze informacje mówią o urazie kostki Odeegarda.

Na razie nie wiadomo jak długa będzie pauza pomocnika. Niemal na pewno opuści mecz Arsenalu z Tottenhamem Hotspur w nadchodzący weekend. Kibice "Kanonierów" na pewno patrzą na sytuację z niepokojem, bo niedługo również mecze z Manchesterem City czy Atalantą.