Arsenal i Manchester United zainteresowani piłkarzem Villarrealu

Arsenal i Manchester United zainteresowani piłkarzem Villarrealu

Manchester United dołączył do grona drużyn zainteresowanych usługami 24-letniego obrońcy Villarrealu, który w przeszłości łączony był z Arsenalem.

Wiele wskazuje na to, że w najbliższym okienku transferowym Pau Torres zamieni Hiszpanię na Anglię dołączając do jednej z drużyn występujących w Premier League.

Manchester Evening News informuje, że reprezentant Hiszpanii stał się priorytetem dla dwóch drużyn, a mowa tutaj o Manchesterze City oraz Manchesterze United. Z raportu wynika, iż to Czerwone Diabły są bliżej zakontraktowania środkowego obrońcy, ponieważ Ole Gunnar Solskjaer chce znaleźć długoletniego partnera dla Harry’ego Maguire’a.

Były piłkarz Arsenalu, a obecnie szkoleniowiec hiszpańskiej drużyny wyjawił, że otrzymał kilka telefonów również w sprawie Samuela Chukwueze.

– Tak dzwonili głównie moi przyjaciele z Arsenalu. Pytają mnie o piłkarzy, więc myślę że wkrótce mogą przenieść się do Premier League. To dobrze, że duże klubu zainteresowały się młodymi zawodnikami z Villareal. W tym momencie proszę o pozostawienie ich w LaLiga, ponieważ muszą poczynić więcej kroków w rozwoju. Ta dwójka twardo stąpa po ziemi. W przypadku Pau ciągle słyszę spekulacje związane z Manchesterem City lub Barceloną, ale on wie, że jako zawodnik musi ciężko nad sobą pracować.


OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W FORTUNA TV
OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W STS TV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *