Arsenal – Everton gdzie oglądać? Transmisja 19.05.2024

Maciej Rogowski Photo / Shutterstock.com

Dziś, 19 maja 2024 roku, o godzinie 17:00 na Emirates Stadium w Londynie odbędzie się mecz Arsenal kontra Everton. Spotkanie to zamyka sezon – jest to już 38. kolejka rozgrywek Angielskiej Premier League. W dalszej części artykułu przedstawiamy szczegółowe informacje na temat dostępnych opcji oglądania tego meczu na żywo w telewizji oraz online.

Gdzie oglądać mecz Arsenal – Everton?

Spotkanie między Arsenalem a Evertonem można obejrzeć na żywo w telewizji na kanale Canal+Sport 2, a także w internecie na platformach Canal+online, Player.pl i Viaplay.

Arsenal – Everton, transmisja online za darmo

Transmisja meczu Arsenal – Everton nie jest dostępna za darmo.

Arsenal – Everton, transmisja w serwisach streamingowych

Na platformie Canal+online, dostęp do transmisji meczu Arsenal – Everton jest możliwy po wykupieniu pakietu “Canal+” w cenie promocyjnej 39 złotych / mies. (przez pierwsze trzy miesiące). Dostęp do dodatkowych kanałów sportowych, takich jak Eleven Sports i Polsat Sport Premium, kosztuje 20 zł miesięcznie. Użytkownicy mogą korzystać z serwisu Canal+online za pośrednictwem strony internetowej oraz aplikacji dostępnej na różnorodne urządzenia.

» Oglądaj transmisję w Canal+online

Platforma Player.pl oferuje pakiet “Canal+Sport, Eleven Sports + Player bez reklam” za 79 zł na miesiąc. Usługa dostępna jest na wielu urządzeniach, co pozwala na oglądanie zawartości w wygodny sposób, niezależnie od miejsca.

Transmisja meczu Arsenal – Everton w serwisie Viaplay dostępna jest po wykupieniu pakietu “Total” za 44 zł miesięcznie przy płatności rocznej lub za 55 zł miesięcznie przy subskrypcji miesięcznej. Serwis pozwala na oglądanie na różnych urządzeniach, w tym na smartfonach, tabletach, smart TV oraz konsolach do gier.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.