Arne Slot – Pierwszy wywiad dla Liverpoolu

https://www.liverpoolfc.com/

https://www.liverpoolfc.com/

Nowy szkoleniowiec Liverpoolu, Arne Slot udzielił pierwszego wywiadu dla Liverpoolfc.com.

Holender ujawnił, kto przekonał go do opuszczenia Feyenoordu oraz podjęcia największego wyzwania w dotychczasowej karierze.

Tak rozmawiałem z Jürgenem. To samo robiłem, kiedy zaczynałem pracę w innych klubach. Jeśli ktoś pracował w klubie przez dziesięć lat odnosząc sukcesy, chcesz go poznać jak najbliżej. Oczywiście chcę wyrobić sobie własną opinię na temat Liverpoolu. Wszyscy wiedzą, jak popularną osobą w Liverpoolu jest Klopp. Dał mi bardzo wiele wskazówek, a najmilszy był moment, kiedy ucieszył się na wieść, że to ja zostanę pierwszym trenerem Liverpoolu. Przekazał to również w mediach, co bardzo dobrze świadczy o jego charakterze, jak i osobie.

 

Nasz styl jest bardzo podobny i wydaje mi się, że to jeden z głównych powodów, dla których tu jestem. W Liverpoolu chcą mieć trenera, który preferuje podobny styl do Jurgena. To jestem, wszyscy inspirują się rywalizacją Manchesteru City z Liverpoolem, Guardiolą oraz Kloppem. Podobnie było w przypadku Feyenoordu, gdzie preferowałem bardzo podobny styl. Mam na sobie nową koszulkę, lecz oprócz tego nie wiele się zmieniło. Zabiorę ze sobą kilka osób, które wiedzą kim jestem, wiedzą jak ze mną pracować. Oczywiście pracuje tu wielu doskonałych fachowców, ale chcę mieć tutaj Sipke Hulshoffa, który przez kilka lat pracował jako mój asystent – Nadmienił.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.