Arkadiusz Milik pozostanie graczem Marsylii

Arkadiusz Milik pierwszy gol w Olympique Marsylia

Zdjęcie: twitter.com/OM_Officiel

Pobyt Arkadiusza Milika w Marsylii zostanie wydłużony o kolejny sezon. Polak opuści klub, jedynie w przypadku korzystnej oferty.

Jak podaje stacja „RMC Sport” Arkadiusz Milik zostanie w Olympique Marsylii na następny sezon. Ma on jednak otwartą furtkę. W przypadku korzystnej oferty z innego klubu będzie mógł odejść.

Polski snajper przeżywa ostatnio świetny okres na francuskich boiskach. W przedostatniej kolejce sezonu popisał się hat-trickiem, natomiast we wczorajszym spotkaniu z Metz wydarł remis w doliczanym czasie gry. Jego bramka zagwarantowało udział Marsylii w Lidze Europy.

Jak podaje dziennikarz „RMC Sport” usługami Milika jest zainteresowanych kilka drużyn. Między innymi jest to Juventus, Atletico Madryt czy Paris Saint-Germain.

Polak dołączył do francuskiej ekstraklasy w styczniu tego roku, w ramach wypożyczenia z Napoli. Zaledwie 4 miesiące, a także długi okres bez gry we Włoszech nie przeszkodziły mu w zostaniu najlepszym strzelcem klubu. W 16 spotkaniach dla Marsylii zdobył 9 bramek i zanotował 1 asystę.


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *