Arka Gdynia – Odra Opole (30.05) – transmisja, gdzie oglądać?

Marcin Kadziolka / Shutterstock.com

30 maja 2024 roku o godzinie 20:30 odbędzie się mecz półfinałowy barażów do Ekstraklasy, w którym zmierzą się Arka Gdynia i Odra Opole. Spotkanie to zostanie rozegrane na stadionie GOSiR w Gdyni. W dalszej części artykułu przedstawiono szczegółowe informacje, gdzie można śledzić transmisję telewizyjną i online tego wydarzenia oraz czy będzie dostępna transmisja bezpłatna.

Gdzie oglądać mecz Arka Gdynia – Odra Opole?

Mecz Arka Gdynia – Odra Opole można śledzić na żywo w telewizji na kanale Polsat Sport 2. Transmisję online zapewniają serwisy Polsat Box Go.

Arka Gdynia – Odra Opole, transmisja online za darmo

Transmisja z meczu Arka Gdynia – Odra Opole nie jest dostępna za darmo. Dostęp do spotkania online oferują wyłącznie płatne platformy streamingowe.

Arka Gdynia – Odra Opole, transmisja w Polsat Box Go

Platforma, która oferuje transmisję z dzisiejszego spotkania to Polsat Box Go. Aby oglądać mecz na tej platformie należy wykupić pakiet “Polsat Box Go Sport”, który dostępny jest na 30 dni za 40 złotych. W skład tego pakietu sportowego wchodzą między innymi kanały Polsatu Sport, ale też kilka innych sportowych stacji telewizyjnych. Transmisję w Polsat Box Go można obejrzeć przez stronę www (na komputerze) oraz w aplikacji (aplikacja oferowana jest na smartfony i tablety – iOS, Android; telewizory i inne urządzenia – Android TV, Apple TV, Samsung Smart TV, LG Smart TV). W Polsat Box Go jest również możliwość oglądania transmisji na 2 urządzeniach w tym samym momencie, dzięki czemu z jednego konta klienta mogą korzystać dwie osoby.

» Oglądaj transmisję w Polsat Box GoDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.