Arabia Saudyjskie: Show Cristiano Ronaldo. Cztery gole Portugalczyka

Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo nie daje o sobie zapomnieć.

Al-Nassr Rijad po czterech golach Cristiano Ronaldo wygrało na wyjeździe z Al-Wehda Club Mekka 4:0. Portugalski piłkarz zdobył dwie bramki w pierwszej połowie i dwie po przerwie. Tym samym ma na koncie już 503 ligowe trafienia w swojej karierze.

Reprezentant Portugalii dołączył do Al-Nassr pod koniec 2022 roku. W saudyjskim klubie strzelił już pięć goli w czterech oficjalnych meczach ligowych.

Al-Nassr Rijad to lider saudyjskiej ekstraklasy. Ma 37 punktów, tyle samo co widelider – Asz-Szabab, lecz jedno spotkanie na koncie mniej.

38-latek łącznie zdobył 503 bramki w lidze portugalskiej, angielskiej, hiszpańskiej, włoskiej i saudyjskiej.