Antonio Conte blisko nowego klubu? Dziennikarz dementuje informacje

Antonio Conte

Shutterstock

Antonio Conte jest najwyraźniej gotowy do powrotu na ławkę trenerską. Jednak nie nawiązał w ostatnim czasie nowych rozmów z Napoli, podkreśla ekspert rynku transferowego Fabrizio Romano.

Od odejścia włoskiego szkoleniowca z Tottenhamu minął prawie rok, a on wciąż nie znalazł nowej pracy. W ostatnich miesiącach był natomiast mocno łączony z Milanem, Napoli i Romą.

Powszechnie oczekuje się, że Conte podejmie nową pracę w Serie A, po tym jak cierpiał z powodu trudności osobistych podczas swojego pobytu w północnym Londynie. Najnowsze doniesienia medialne twierdziły, że kontaktował się z Napoli w ostatnich tygodniach, po tym jak odrzucił ofertę urzędujących Mistrzów Włoch w listopadzie.

Fabrizio Romano powiedział w swoim Daily Briefing dla CaughtOffside, że na ten moment wydaje się, że nadszedł właściwy czas, aby Conte powrócił do trenowania po 11-miesięcznym okresie spędzonym na uboczu,

– Conte odmówił Napoli w październiku i nie jestem świadomy nowych kontaktów na tym etapie – podkreślił włoski dziennikarz.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.