Anglia: Wypożyczenie Lamparda przedłużone

Wypożyczenie Franka Lamparda z New York City do Manchesteru City potrwa dłużej niż było to pierwotnie ustalone i potrwa co najmniej do końca stycznia przyszłego roku.

36-letni pomocnik miał być zawodnikiem „The Citizens” do końca roku. Przedłużenie wypożyczenia o kolejny miesiąc oznacza, że Lampard może ponownie zagrać przeciwko londyńskiej Chelsea, której jest żywą legendą. Do starcia londyńczyków z Manchesterem City dojdzie bowiem 31 stycznia na Stamford Bridge.

Przypomnijmy, że Frank Lampard został piłkarzem amerykańskiego New York City w lipcu tego roku, kiedy skończył mu się kontrakt z Chelsea, w której występował aż 13 lat i jest jej najlepszym strzelcem w historii. Nowy sezon amerykańskiej Major League Soccer startuje jednak dopiero w przyszłym roku, więc obecnie Lampard przebywa na wypożyczeniu w Manchesterze City, dla którego w minioną niedzielę zdobył wyrównującą bramkę w konfrontacji z „The Blues”.

Źródło: własne / transfery.info


Sprawdź również inne informacje o Mistrzostwach Świata 2022, wśród których dostępne są m.in. aktualności MŚ 2022, informacje o tym gdzie oglądać poszczególne mecze, które prezentujemy w dziale transmisje MŚ 2022, a także typy na MŚ 2022 i szczegóły o obstawianiu MŚ 2022.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.