Angielskie kluby dołączają do wyścigu o Marasha Kumbullę

fot. sempreinter.com

19-letni Marash Kumbulla budzi coraz to większe zainteresowanie na rynku transferowym. Oprócz włoskich potentatów Albańczyka w swoich szeregach widzą także kluby z Anglii.

Mimo młodego wieku Marash Kumbulla jest pewnym składu u Ivana Juricia. W tym sezonie wychowanek Hellas Werona zagrał w 12 meczach w których strzelił jedną bramkę. Spory udział w niezłym wejście w Serie A beniaminka poskutkował także debiutem w reprezentacji Albanii, choć na razie jest to tylko jednominutowy epizod. Debiut w seniorskiej drużynie narodowej nie musi jednak być największym sukcesem 19-latka w tym sezonie.

Według Calciomercato Kumbulla jest na celowniku dwóch wielkich klubów we Włoszech oraz w Anglii. Do dotychczasowego grona zainteresowanych, które stanowiły Inter Mediolan i Juventus, dołączają Chelsea i Manchester United. Środkowy obrońca mogący grać także jako defensywny pomocnik jest wyceniany przez Transfermarkt na 10 milionów euro. Ale jeśli w grę wchodzą reprezentanci Premier League, to ta cena na pewno będzie o wiele większa. Wśród zainteresowanych Kumbullą wymienia się także Fiorentinę, która już miała złożyć ofertę w wysokości 12 milionów euro.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi