bleacherreport.com

Według doniesień brytyjskiego dziennika “Sky Sports”, działacze West Bromwich Albion są zainteresowani pozyskaniem Androsa Townsenda. Włodarze “The Baggies” złożyli ponoć zapytanie dotyczące wartości 24-latka. W obecnym sezonie młody Anglik nie rozegrał ani jednego spotkania w pełnym wymiarze czasowym w barwach Tottenhamu.

Na początku listopada pomocnik został odsunięty od składu zespołu z White Hart Lane. Powodem wykluczenia z pierwszej drużyny była kłótnia z trenerem odpowiadającym za przygotowanie zawodników, Nathanem Gardinerem.

Jeżeli 24-latek doszedłby do porozumienia z działaczami klubu z The Hawthorns musiałby się liczyć z rywalizacją w nowej drużynie. Wychowanek “Kogutów” byłby bowiem zmuszony walczyć o miejsce w składzie z Craigem Gardnerem, Sergem Gnabrym i Stephanem Sessegnonem. Angielskie media podają, iż przedstawiciele Tottenhamu nie są zainteresowani wypożyczeniem 24-latka, więc włodarze West Bromwich będą musieli zdecydować się na kupno młodego pomocnika.

Townsend dziewięciokrotnie reprezentował Anglię w spotkaniach międzynarodowych. Ostatni raz w barwach drużyny narodowej wystąpił w październikowym pojedynku z Litwą.

źródło: Eurosport

autor: Hubert Michałus

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.