Andros Townsend zagra w West Bromwich?

bleacherreport.com

Według doniesień brytyjskiego dziennika “Sky Sports”, działacze West Bromwich Albion są zainteresowani pozyskaniem Androsa Townsenda. Włodarze “The Baggies” złożyli ponoć zapytanie dotyczące wartości 24-latka. W obecnym sezonie młody Anglik nie rozegrał ani jednego spotkania w pełnym wymiarze czasowym w barwach Tottenhamu.

Na początku listopada pomocnik został odsunięty od składu zespołu z White Hart Lane. Powodem wykluczenia z pierwszej drużyny była kłótnia z trenerem odpowiadającym za przygotowanie zawodników, Nathanem Gardinerem.

Jeżeli 24-latek doszedłby do porozumienia z działaczami klubu z The Hawthorns musiałby się liczyć z rywalizacją w nowej drużynie. Wychowanek “Kogutów” byłby bowiem zmuszony walczyć o miejsce w składzie z Craigem Gardnerem, Sergem Gnabrym i Stephanem Sessegnonem. Angielskie media podają, iż przedstawiciele Tottenhamu nie są zainteresowani wypożyczeniem 24-latka, więc włodarze West Bromwich będą musieli zdecydować się na kupno młodego pomocnika.

Townsend dziewięciokrotnie reprezentował Anglię w spotkaniach międzynarodowych. Ostatni raz w barwach drużyny narodowej wystąpił w październikowym pojedynku z Litwą.

źródło: Eurosport

autor: Hubert Michałus


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *