André Onana opuści Ajax? Jest zainteresowanie ze strony giganta

Onana

101greatgoals.com

Kameruński bramkarz może opuścić Ajax następnego lata. Zainteresowanie zawodnikiem wyraził Inter Mediolan.

Bramkarz Ajaxu Amsterdam nie mógł narzekać na brak ofert z innych klubów. Zainteresowanie zawodnikiem wykazywał między innymi Arsenal. Ostatecznie Londyński klub zrezygnował jednak z usług Kameruńczyka w chwili, gdy Onana został zawieszony na rok za stosowanie dopingu. Zawodnik będzie mógł wrócić na boisko dopiero w listopadzie. We wrześniu wznowił jednak już treningi.

Chęć pozyskania bramkarza wyraził Inter Mediolan. Włoski klub widzi golkipera w swoich szeregach i chciałby pozyskać go latem. Zielone światło całej operacji daje Ajax, który chętnie rozważy oferty za swojego zawodnika.

Informacje o zainteresowaniu ze strony Interu Mediolan podał Fabrizio Romano. Dyrektor generalny włoskiego klubu Giuseppe Marotta nie zaprzeczył tej informacji. Klub jednak nie zamierza rezygnować ze swojego numeru jeden w bramce, którym jest Samir Handanović. Kameruński bramkarz musiałby podjąć rywalizacje ze Słoweńcem.

Nawet jeśli rynek jest obecnie zamknięty, to wiem, że dyrektor sportowy Piero Ausilio jest aktywny i monitoruje wszystkie możliwości, jakie on oferuje. A Onana jest z pewnością interesującym bramkarzem, ale nie zapominajmy, że mamy już doskonałego bramkarza i trzymamy się go mocno – odparł dyrektor generalny mistrza Włoch


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.

x