American Dream Kacpra Przybyłki. Polak z dwoma golami w Lidze Mistrzów CONCACAF (Video)

Przybylko

fot: Kyle Ross/Icon Sportswire / Getty Images

Kacper Przybyłko strzelił dwie bramki i zaliczył asystę dla Philadelphii Union, w wygranym 3:0 meczu z Atlantą United w 1/4 finału Ligi Mistrzów CONCACAF.

W nocy z wtorku na środę czasu polskiego Kacper Przybyłko po raz kolejny został bohaterem Philadelphii Union. Polski napastnik dwukrotnie wpisał się na listę strzelców w starciu z Atlantą United. Pierwszą bramkę strzelił w 57. minucie, gdy wykorzystał niefrasobliwość obrońców rywala. W 73. minucie pewnym strzałem z linii pola karnego sfinalizował kontrę zespołu. 28-latek z Bielefeld asystował również przy trafieniu Anthony’ego Fontany w 86. minucie.

Ostatecznie Philadelphia Union pokonała 3:0 Atlantę United w pierwszym meczu 1/4 finału Ligi Mistrzów CONCACAF. Rewanżowe spotkanie odbędzie się 2 maja o godzinie 2:00 czasu polskiego w  Chester. W przypadku awansu do półfinału zespół Przybyłki zagra z lepszym z pary Portland Timbers – America.

W trwającym sezonie Ligi Mistrzów CONCACAF Polak strzelił już cztery gole i jest najskuteczniejszym strzelcem rozgrywek.