Almeria – Atletico (24.02) – transmisja tv i online, gdzie oglądać?

cristiano barni / Shutterstock.com

W sobotę o godzinie 21:00, dojdzie do spotkania pomiędzy Almerią a Atletico Madryt. Mecz odbędzie się na stadionie Power Horse Stadium w Almerii i będzie częścią 26. kolejki Hiszpańskiej La Ligi. Prezentujemy, gdzie dostępna będzie transmisja tv i online, umożliwiając kibicom oglądanie tego wydarzenia na żywo w internecie.

Gdzie oglądać mecz Almeria – Atletico?

Spotkanie Almeria – Atletico Madryt będzie można śledzić na kilku platformach. Dla tych, którzy preferują oglądanie na dużym ekranie, transmisja tv dostępna będzie na kanale Canal+Sport 2. Dla zainteresowanych oglądaniem w internecie, dostępne będą streamy online za pośrednictwem Canal+online oraz Player.pl. Dodatkowo, transmisja za darmo oferowana jest przez Fortuna TV oraz STS TV, co stanowi świetną opcję dla tych, którzy poszukują bezpłatnych rozwiązań.

Transmisja za darmo (wymagana rejestracja, depozyt i dowolny zakład) Oglądaj w Fortuna TV
Transmisja za darmo (wymagana rejestracja, depozyt i dowolny zakład) Oglądaj w STS TV
Pakiet "Canal+" za 39 zł / mies. Oglądaj w Canal+online

Almeria – Atletico – transmisja online za darmo

Transmisję za darmo z meczu Almeria – Atletico Madryt można obejrzeć na platformie Fortuna TV. Warunki, które należy spełnić, to rejestracja konta, wpłata środków pieniężnych na konto gracza oraz postawienie zakładu. Nowi klienci mogą skorzystać z pakietu bonusów o wartości 330 zł. Mecz dostępny będzie zarówno przez stronę internetową, jak i w aplikacji mobilnej. Fortuna TV zapewnia dostęp do bezpłatnej transmisji, zachęcając tym samym do skorzystania z oferty powitalnej.

Bezpłatny dostęp do meczu oferuje również serwis STS TV, pod warunkiem rejestracji oraz spełnienia określonych warunków, takich jak wpłata depozytu i postawienie zakładu. Nowi użytkownicy mogą liczyć na bonusy startowe w wysokości 1660 zł. STS TV umożliwia oglądanie spotkania na różnorodnych urządzeniach, co jest wygodną opcją dla kibiców.

Almeria – Atletico – transmisja w Canal+online

Aby oglądać mecz na żywo w serwisie Canal+online, konieczne jest wykupienie pakietu “Canal+” za 39 złotych miesięcznie, z promocyjną ofertą na pierwsze trzy miesiące. Możliwe jest również rozszerzenie dostępu o pakiet kanałów Eleven Sports i Polsat Sport Premium za dodatkowe 20 zł. Canal+online oferuje możliwość oglądania transmisji na dwóch urządzeniach jednocześnie, co jest atrakcyjną opcją dla osób chcących podzielić się dostępem.

Kiedy i o której godzinie mecz?

Transmisja z meczu Almeria – Atletico Madryt rozpocznie się 24.02 o godzinie 21:00.

Gdzie oglądać transmisję?

Transmisję na żywo w telewizji udostępni kanał Canal+Sport 2, a transmisję online można oglądać w serwisach streamingowych Canal+online, Fortuna TV oraz STS TV.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


x