Almedin Ziljkić ma przejść do Legii Warszawa

Legia

Legia Warszawa (stadion) / fot. Mikołaj Barbanell


Słoweńskie media są zgodne, że nowym zawodnikiem Legii Warszawa ma zostać Almedin Ziljkić z Olimpiji Ljubljana.

Kosta Runjaić ma już niebawem zostać ogłoszony, jako nowy trener Legii Warszawa. Bez cienia wątpliwości wzmożone działania stołecznego klubu na rynku transferowym w ostatnich dniach są dziełem jego oraz dyrektora sportowego Jacka Zielińskiego. Jeszcze aktualny szkoleniowiec Pogoni Szczecin widzi w Warszawie duże pole do dokonywania zmian w kadrze i dlatego możemy sądzić, że latem przy Łazienkowskiej 3 czeka nas prawdziwa rewolucja.

Słoweńskie media od wczoraj informują, że Almedin Ziljkić ma niebawem dołączyć do Legii Warszawa. Reprezentantowi Bośni i Hercegowiny już za rok kończy się kontrakt i za pewne władze klubu ze stolicy Polski będą chciały wykorzystać ten fakt, aby znacznie obniżyć jego cenę. Może to być dobra karta przetargowa w negocjacjach z Olimpiją Ljubljana.

Kim jest Almedin Ziljkić? To dwukrotny reprezentant Bośni i Hercegowiny, który wyróżnia się na tle ligi słoweńskiej. W tym sezonie wraz ze swoimi kolegami z drużyny najprawdopodobniej zajmie trzecią pozycję w lidze, choć do ostatniej kolejki będą musieli walczyć o nie z drużyną Mury. W obecnym sezonie nominalny skrzydłowy zaliczył siedem goli i miał pięć asyst. Tak dobrego dorobku w klasyfikacji kanadyjskiej jeszcze w swojej karierze nie miał.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.