Alexander Nubel pierwszym bramkarzem Bayernu Monachium w rewanżu z Lazio?

Alexander Nuebel

Zdjęcie: Goal.com

Sport1 informuje, że Alexander Nubel wystąpi w rewanżowym spotkaniu Bayernu Monachium z Lazio w ramach rozgrywek Champions League.

Pierwsza potyczka obu drużyn zakończyła się bezapelacyjnym zwycięstwem Bawarczyków 4:1.
W ostatnim czasie były bramkarz Schalke stał się ważnym obiektem medialnym, ponieważ wielokrotnie podkreślał swoje niezadowolenie, które wiązało się z brakiem występów. Wypowiedzi nie zostały dobrze przyjęte przez obecnego szkoleniowca Bayernu Monachium, który w następujący sposób zareagował się na wspomnianą sytuację.

– To są sprawy, które powinniśmy omówić wewnątrz. Nie mają żadnego interesu. Ocena Alexa jest w pełni uzasadniona. Kiedy przechodził do Bayernu Monachium wiedział, w co się pakuje.

W ostatnich tygodniach 24-latek łączony jest z transferem do AS Monaco, Werderu Brema, czy Herthy Berlin. Z raportu Sport1 wynika, iż otrzyma szanse na pokazanie się w meczu rewanżowym z Lazio. Dyrektor Generalny Bayernu Oliver Kahn zaprzeczył wszystkim plotkom sugerującym wypożyczenie Nubela. Manuel Neuer wciąż prezentuje się z doskonałej strony, ale każdemu potrzebna jest chwila przerwy. To dobry moment, aby reprezentant Niemiec mógł złapać nieco oddechu i przygotować się na najbliższe wyzwania, jakie czekają w Bundeslidze.


OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W FORTUNA TV
OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W STS TV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *