Alexander-Arnold ma już plan po karierze? Chciał zainwestować w francuski klub
Trent Alexander-Arnold był gotowy do przejęcia jednego z francuskich klubów.
Francuskie media przekonują, że piłkarz Liverpoolu był gotowy do zainwestowania w FC Nantes. Od 2007 roku kieruje tam Polak - Waldemar Kita. Kita jednak ostatnio nie ma tam najlepszych notować wśród kibiców.
Trent był ponoć gotowy do kupna udziałów poprzez fundusz inwestycyjny jego ojca. Byli gotowi do zapłacenia 100 milionów euro, w tym większość kwoty właściwie od razu.
Póki co rodzina i przedstawiciele Kity zaprzeczają, by byli zainteresowani sprzedażą.
Samo Nantes nieźle zaczęło sezon, po czterech kolejkach jest piąte w tabeli Lique 1. Wygrali dwa mecze, zebrali siedem punktów.
Źródło: L'Equipe
-

AktualnościLautaro Martínez po finale z Lazio: Inter wrócił na szczyt, a Chivu dostał od nas 10/10Nowacki / 14 maja 2026, 23:49
-


AktualnościDidier Deschamps ogłosił skład Francji na Mundial 2026. Zabrakło Chevaliera, Camavingi i Kolo MuaniegoNowacki / 14 maja 2026, 23:43
-


AktualnościArsenal ma problem na prawej obronie. Arteta potwierdza długą przerwę Bena White’a i daje nadzieję TimberowiNowacki / 14 maja 2026, 23:29
-


AktualnościGetafe CF - RCD Mallorca podstawowe jedenastki. Sprawdź ogłoszone składy (13.05.2026)Nowacki / 13 maja 2026, 20:35
-

AktualnościRC Lens - PSG podstawowe składy. Znamy wyjściowe jedenastki na spotkanie (13.05.2026)Nowacki / 13 maja 2026, 20:12
-

AktualnościWyjściowe składy na mecz Manchester City - Crystal Palace (13.05.2026)Nowacki / 13 maja 2026, 20:02































