Alex Oxlade-Chamberlain wystąpi w niedzielnym meczu z Fulham?

Twitter LFC

Alex Oxlade-Chamberlain będzie mógł wystąpić w najbliższym spotkaniu Liverpoolu z Fulham.

Szkoleniowiec Liverpoolu, Jurgen Klopp nie może doczekać się powrotu swojego podopiecznego na boisko. W niedzielę po godzinie 16, reprezentant Anglii znajdzie się w osiemnastce meczowej po raz pierwszy w trwającym sezonie.

Dla 27-latka będzie, to drugi powrót po poważnej kontuzji. W ubiegłym roku podczas półfinałowego meczu w Lidze Mistrzów, Alex wykonał niefortunny wślizg, po którym opuścił 366 dni. Problemem piłkarza było zerwanie więzadła krzyżowego przedniego i zerwanie więzadła bocznego w kolanie.

– Szczerze mówiąc nie rozumiałem dyskusji na temat Alexa. Musisz raz w życiu odnieść kontuzję, aby zrozumieć, jak trudno jest wrócić do formy. Porównywanie jego obecnej formy z tym, co prezentował w przeszłości jest głupie. Och już nie jest taki dobry…… Nie mam czasu na słuchanie tego. Ox, to wybitny piłkarz. Na treningu znowu prezentuje odpowiednią jakość. Jest w stanie zrobić różnicę. Czy zawsze grał świetnie? Nie, ale miał kilka bardzo dobrych występów, które nam pomogły. Im dłużej będzie mógł unikać kontuzji, tym będzie lepszy. Alex jest bardzo pozytywną osobą. Odnosimy wielką korzyść po powrocie Oxa do treningu. Tęskniliśmy za nim, ponieważ był nieobecny przez długi czas. Teraz ma się dobrze. Jest gotowy do gry. Otrzymał wiele miłych słów i mam nadzieję, że będziemy mieć z niego wielki pożytek.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.