Alemany rusza do Anglii. Barcelona przygotowuje grunt pod transfery

Lim

fot. MARCA


Dyrektor do spraw futbolu w Barcelonie – Mathieu Alemany ruszył do Anglii, by rozpocząć rozmowy o potencjalnych transferach.

“Blaugrana” od miesięcy ma poważne problemy finansowe, ale jednocześnie zarząd ma świadomość iż kadra musi być wzmacniania, jeżeli drużyna ma być na wysokim poziomie. Dlatego jeszcze zimą Katalończycy chcą zatwierdzić choć jedno głośne nazwisko.

Od jakiegoś czasu spekuluje się iż na Camp Nou trafi Raheem Sterling. Xavi chciałby wzmocnić skrzydła, a sam Anglik chce zmienić otoczenie. Alemany ma rozmawiać z przedstawicielami Manchesteru City o tej sytuacji. Ponadto, wobec problemów zdrowotnych Sergio Aguero, przybędzie prawdopodobnie również nowy napastnik. I tutaj ostatnio najczęściej spekuluje się o doświadczonym Edinsonie Cavanim z Manchesteru United.

“Mundo Deportivo” podaje także, że nie skończył się temat Daniego Olmo. Wychowanek Barcelony chciałby odejść z RB Lipsk w najbliższym czasie, a Katalończycy próbowali go kupić już minionego lata. Wtedy jednak się nie udało, lecz w najbliższym czasie negocjacje prawdopodobnie będą wznowione.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.