Aleksandar Čavrić zostanie piłkarzem Legii Warszawa?

Legia

pilkarskiswiat.com


“Legia.Net” podało, że ustępujący mistrz Polski chce ściągnąć do swojej drużyny Aleksandara Čavricia ze Slovana Bratysława.

Ciekawe wieści płyną do nas ze Słowacji. Legia Warszawa ma na oku zawodnika z drużyny tegorocznego mistrza Fortuna Ligi. Aleksandar Čavrić, bo o nim mowa był ważną częścią Slovana Bratysława w minionym już sezonie. Serb jednak przez większość czasu nie był pierwszoplanową postacią zespołu. Bardzo często chodził z ławki rezerwowych, co odnajduje odzwierciedlenie w mizernych statystykach z tego sezonu. W aż czterdziestu dwóch meczach zdobył zaledwie cztery gole i miał trzy asysty. Trzeba przyznać, że jak na ofensywnego zawodnika, to taki dorobek nie jest powalający.

Legia Warszawa widzi w nim jednak dobre uzupełnienie paru pozycji w ataku. 28-latek może zagrać i na skrzydle, i w roli napastnika. Niewykluczone, że podobnie jak na Słowacji stanie się on w stolicy zawodnikiem wchodzącym z ławki.

Wielkim atutem Čavricia w negocjacjach z Legią zdaje się być długość jego kontraktu. Obowiązuje on jeszcze przez jedynie paręnaście dni, bo kończy się 31 maja obecnego roku. Wszyscy wiedzą, że stołeczny klub szuka na rynku wartościowych zawodników, którym kończą się umowy z klubami, a przypadek Serba tylko potwierdza tę regułę.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.