Aleksandar Čavrić coraz bliżej Legii Warszawa

Legia

pilkarskiswiat.com


Według informacji podawanych przez portal “Legia.Net”, Aleksandar Čavrić jest bliski dołączenia do Legii Warszawa.

O zainteresowaniu stołecznej drużyny Serbem pisaliśmy już kilkanaście dni temu. Od tego czasu temat jego sprowadzenia na Łazienkowską jest już o wiele bardziej poważny. Čavrić ma być zdecydowany na transfer, bo chce grać w drużynie, gdzie może liczyć na miejsce w podstawowym składzie. Legia bardzo zabiega o jego angaż. To także stało się powodem jego decyzji o odrzuceniu propozycji Crveny zvezdy. Serbowie oferowali mu mniejsze pieniądze niż te, które może dostać w Polsce, a także rolę jedynie zmiennika.

Aleksandar Čavrić jest prawym skrzydłowym, który w ostatnich latach występował w barwach Slovana Bratysława. W jego barwach rozegrał aż 182 mecze, więc może pochwalić się sporym doświadczeniem na obczyźnie. Nigdy nie udało mu się zadebiutować w dorosłej reprezentacji swojego kraju, ale był etatowym graczem młodzieżówki.

Podstawową zaletą 28-latka jest jego wygasły kontrakt. Umowa wiążąca go ze Slovanem zakończyła się 31 maja obecnego roku. To oznacza, że zawodnik do Warszawy przeniósłby się za darmo i nie trzeba byłoby za niego płacić.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.