Al-Ittihad Club planuje ofensywę transferową. Chce wzmocnić pozycję bramkarza

https://x.com/Bentokrepski/status/1803141377737306458/photo/2

Al-Ittihad Club tego lata planuje znacząco wzmocnić swoją drużynę, a zacząć ma od obsady bramki. Na orbicie zainteresowań saudyjskiego klubu znaleźli się między innymi Bento, Jan Oblak czy Kepa Arrizabalaga.

Rudy Galetti poinformował, że Al-Ittihad tego lata zamierza sprowadzić do klubu cztery głośne, zagraniczne nazwiska. Po mistrzowskim sezonie zajęli w minionej kampanii dopiero piąte miejsce w rozgrywkach i chcą wrócić na zwycięską ścieżkę. Pomóc ma w tym bramkarz Athletico Paranaense, Bento. Choć wcześniej zarząd rozpatrywał kandydatury Jana Oblaka czy Kepy Arrizabalagi.

Brazylijski bramkarz zareagował entuzjastycznie na opcję transferu do Arabii Saudyjskiej. Dogadał się ze swoim przyszłym pracodawcą, a Tygrysy są także dobrej myśli, jeśli chodzi o dogadanie się z Athletico Paranaense.

Bento to wychowanek Huraganu, gdzie dotychczas rozegrał 163 spotkania. Zachował w nich 58 czystych kont. Obecnie przebywa na Copa America wraz z reprezentacją Brazylii, dla której rozegrał dwa spotkania.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.