Aktualizacja w sprawie Luisa Diaza. „Musimy poczekać”
Jürgen Klopp przedstawił aktualne informacje na temat Luisa Diaza. Skrzydłowy Liverpoolu zmaga się z rodzinną tragedią po porwaniu jego rodziców w Kolumbii. Matkę byłego piłkarza Porto udało się uratować, ale na ten moment nie można powiedzieć tego samego o ojcu zawodnika.
Niemiec został zapytany na piątkowej konferencji przed meczem z Luton, czy są jakieś nowe wiadomości odnośnie sytuacji Kolumbijczyka. Menedżer odpowiedział:
- Nie, raczej nie.
- Był na treningu dwa dni temu, miał wczoraj sesję i będzie częścią zespołu. Musimy poczekać - jeśli poczuje się dobrze, będzie tutaj i będzie z nami trenował.
- Podczas sesji treningowej można było zobaczyć, że kiedy jest z chłopakami, jest w porządku. Ale widać też było, że nie spał zbyt wiele.
- Musimy zobaczyć, jak się czuje, a później podejmiemy decyzje. Wszystko, co daje nam odrobinę nadziei, jest dobre. Czekamy na naprawdę dobre wieści, ale to wszystko.
- Nie mogę tak naprawdę powiedzieć, co zrobimy, ponieważ po prostu czekamy. Wszystko zależy od niego, czy będzie dostępny, czy nie, a ja nie będę niczego wymuszał.
Jürgen Klopp has provided an update on Luis Diaz as the Liverpool forward continues to deal with the ongoing situation for his family in Colombia.
— Liverpool FC (@LFC) November 3, 2023
-

AktualnościLula ostro krytykuje piłkarzy Brazylii: samolot kadry wrócił z jednym zawodnikiem po porażce 1:2 z Norwegią














Michał Bosak / 14 lipca 2026, 13:37
-




AktualnościAdrien Rabiot: Nie mamy planu na Lamine Yamala, skupiamy się na całej drużynie Hiszpanii














Michał Bosak / 14 lipca 2026, 13:04
-


AktualnościCeny biletów na półfinały MŚ: Argentyna–Anglia dużo droższy niż Francja–Hiszpania














Michał Bosak / 14 lipca 2026, 12:41
-




AktualnościPrzewidywane składy na mecz Francja - Hiszpania | 14.07.2026














Michał Bosak / 14 lipca 2026, 11:12
-

AktualnościFrancja - Hiszpania sędzia spotkania. Kto poprowadzi mecz? (14.07.2026)














Michał Bosak / 14 lipca 2026, 9:12
-

AktualnościPo zwycięstwie Argentyny 3:1 nad Szwajcarią: co najmniej dwie ofiary i starcia z policją po celebracjach














Michał Bosak / 13 lipca 2026, 15:49




































