Aguero… wznowi karierę?! Argentyńczyk reaguje na plotki
Sergio Aguero szybko zareagował na najnowsze spekulacje dotyczące jego osoby.
W poniedziałek w mediach gruchnęła wiadomość, iż Aguero jest gotowy, by jeszcze w tym tygodniu wznowić treningi z Independente. Pomysł miał zaakceptować szkoleniowiec tego zespołu - Carlos Tevez.
35-latek w rozmowie dla TyC Sports szybko zdementował te plotki i nazwał je kłamstwami.
– Dostałem wiadomość od mojego kardiologa. Powiedział, że wszystko w porządku. Ważne, że jestem w dobrym zdrowiu, aby jednak wrócić do treningów na najwyższym poziomie, musiałbym przejść wiele testów – tłumaczy Sergio.
Dla przypomnienia - pod koniec 2021 roku Aguero został zmuszony do zakończenia kariery przez problemy kardiologiczne. Ostatnim klubem reprezentanta Argentyny była FC Barcelona. Karierę jednak zaczynał w Independente, stąd prawdopodobnie połączenie jego osoby z tym klubem w mediach.
-

AktualnościAl-Hilal przygotowuje ofertę za Luisa Díaza. Bayern Monachium nie chce go sprzedawać








Michał Bosak / 28 lipca 2026, 13:03
-

AktualnościKarim Benzema niezadowolony w Al-Hilal. Francuz domaga się ważnej roli








Michał Bosak / 24 lipca 2026, 13:46
-

AktualnościCristiano Ronaldo pojedzie do Madrytu na leczenie po poważniejszej kontuzjiWojciech Nowacki / 6 marca 2026, 15:37
-

AktualnościOficjalnie: Bayer Leverkusen ma nowego trenera!Wiktor Palmowski / 26 maja 2025, 19:26
-

Ligi zagraniczneOficjalnie: Bogusz zagra dla meksykańskiego klubu


Kamil Gieroba / 25 stycznia 2025, 22:36
-

AktualnościFinał Superpucharu Hiszpanii: Barcelona rozjeżdża Real, mnóstwo goli. Czerwona kartka Szczęsnego, bramka Lewandowskiego (WIDEO)Karol Świderek / 12 stycznia 2025, 23:25








































