Agentka Paula Pogby: Cierpi z powodu nieobecności na mundialu

Pogba

juventus.com

Agentka Paula Pogby, Rafaela Pimenta podkreśliła, że Francuz czuje odpowiedzialność w Turynie i chce dać Bianconerim, to, na co zasługują.

Reprezentant Francji opuści mistrzostwa świata, ponieważ wciąż dochodzi do siebie po operacji łąkotki, którą przeszedł we wrześniu. W okresie przygotowawczym ponowił się uraz i nie mógł zadebiutować w Juventusie. – Paul zawsze bardzo jasno określał, czego oczekuje od Mino Raiola i ode mnie – powiedziała Rafael Pimenta.

– To wojownik. Człowiek o wielkim charakterze. Wie, co może, a czego nie. Jest bardzo poważny i wielkim profesjonalistą. Dla niego wiara, jaką pokłada w nim Juve jest odpowiedzialnością. Kiedy w jego życiu dzieje się coś złego, myśli o tym, jak to rozwiązać. Cierpi z powodu nieobecności na mundialu – kontynuuje.

Pogba wrócił do Turynu po wygaśnięciu kontraktu z Manchesterem United latem, podpisując kontrakt do 2026 roku. Pimenta przejęła agencję należącą wcześniej do zmarłego w kwietniu Mino Raioli. – Żyliśmy w świecie Mino. Był ogromnym punktem odniesienia. To było bardzo trudne dla nas wszystkich przeżycie – orzekła Brazylijka.

– Zawodnicy też tęsknią za Mino. Wspólnie przeżywamy jego nieobecność. Piłka nożna bardzo się zmieniła, musimy dostosować się do nowych zasad, staje się coraz bardziej uniwersalna. Kibice z Chin i Kataru mogą śledzić Barcelonę z bliska. W Los Angeles panuje pasja do Realu Madryt, Valencii czy Sevilli – podsumowuje.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.