Agent Ousmane’a Diomande odpowiada na spekulacje dotyczące transferu podopiecznego

Ousmane Diomande “jest niezwykle szczęśliwy” w Sportingu Lizbona. I postrzega klub jako swoją “teraźniejszość i przyszłość” – twierdzi agent środkowego obrońcy, Luis Cassiano Neves.

Przyszłość 19-latka jest obecnie przedmiotem wielu spekulacji. Zarówno Arsenal, jak i Manchester City są zainteresowane sprowadzeniem go do Premier League. Plotki donoszą również, że West Ham United jest zainteresowany jego transferem, a nastolatek imponuje Młotom od czasu przybycia z duńskiego Midtjylland w styczniu 2023 roku.

Neves potwierdził, że Diomande jest zdecydowany pozostać w Sporting. Ale zaprzeczył, że odbyły się jakiekolwiek rozmowy na temat ewentualnego nowego kontraktu.

“[Diomande] jest bardzo zadowolony z pracy w Sportingu”, powiedział dla A Bola. “Jest bardzo skoncentrowany na klubie i jego celach na ten sezon, które obejmują zdobycie tytułu ligowego. Wie, że Sporting jest idealnym klubem do jego rozwoju. Będzie szczęśliwy, mogąc usiąść do rozmóq ze Sportingiem, ale jak dotąd nie ma nic [do omówienia]. Sporting to teraźniejszość i przyszłość Diomande, on chce się rozwijać.”

Iworyjczyk zaliczył bardzo udane  wypożyczenie w portugalskim klubie Mafr w pierwszej połowie kampanii 2022-23, zanim przeniósł się do klubu ze stolicy Portugalii.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.