Agent Hamšíka: To ON będzie jego następcą w Napoli

faz.net

Agent Marka Hamšíka, Juraj Venglos na łamach “Radia Kiss Kiss” zabrał głos w sprawie przyszłości swojego klienta.

30-latek podczas ostatniego meczu ligowego z Sampdorią (3:2) zdobył swoją 116. bramkę w barwach klubu z Neapolu i przegonił legendarnego Diego Maradonę w klasyfikacji strzelców. Kapitan Napoli pomimo trzech bramek i takiej samej ilości asyst w tym sezonie gra zdecydowanie poniżej oczekiwań, co wywołuje lawinę plotek odnośnie jego przyszłości.

Kontrakt reprezentanta Słowacji jest ważny do 30 czerwca 2020 roku i wiele wskazuje na to, że pomocnik wypełni go w całości. Jednakże do końca kariery byłego piłkarza Brescii jest coraz bliżej, przez co należy rozglądać się za ewentualnym zastępstwem. O jednym ciekawym kandydacie wspomniał agent Hamšíka, Juraj Venglos na łamach “Radia Kiss Kiss”.

– Po zdobyciu bramki w meczu z Sampdorią Marek był niezwykle szczęśliwy i zeszło z niego ciśnienie związane z pobiciem rekordu Diego Maradony. Teraz dla niego jest najważniejsze Scudetto i to stanowi nie tylko dla niego, ale także dla klubu priorytet. Słyszałem, że jeśli im się to uda, to Marek wykona specjalny tatuaż i zetnie włosy.

– Co z kontraktem? Na ten moment jest ważny do 30 czerwca 2020 roku i niech tak pozostanie. Marek może grać w piłkę jeszcze nawet przez pięć lat, więc w odpowiednim momencie będziemy się zastanawiać, co dalej.

– Kto następcą Hamšíka? Bardzo bym chciał, aby w Napoli był to Lukáš Haraslín z Lechii Gdańsk. Grał on już w piłkę we Włoszech, w Parmie i myślę, że poradziłby sobie w tak wielkim klubie, jak ten z Neapolu. Na razie czekamy, aż wyleczy kontuzję.

Haraslín obecnie leczy zerwane więzadło krzyżowe w kolanie i jak dotąd rozegrał dwa mecze w barwach Lechii Gdańsk. Jego kontrakt z polskim klubem wygasa z końcem czerwca 2020 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi