Agent Fabiana Ruiza: Przyciąga uwagę wielu klubów

napoliseriea.com


Fabian Ruiz przyciąga uwagę wielu klubów – FC Barcelonę, Real Madryt oraz Arsenal. – Jest za wcześnie, by dyskutować o jego losach – uważa jego agent.

– Fabian Ruiz cieszy się popularnością w całej Europie – powiedział w rozmowie z Radiem “Punto Nuovo”, Marco Branca. W lutym przedstawiciele Kanonierów spotkali się z otoczeniem 25-letniego Hiszpana.

Na wszystko jest mnóstwo czasu. Napoli wyraźnie ma swój pomysł i w odpowiednim momencie będzie reagować – zauważa menedżer piłkarza. Kontrakt z neapolitańczykami wygasa z końcem czerwca 2023 roku.

Pomocnik do stolicy Kampanii dołączył w 2018 roku z Realu Betis za 30 mln euro i od tego czasu jego wartość się podwoiła. – Rynek transferowy jest coraz bliżej i oczywiście bilanse trzeba przeanalizować. W każdym razie jest za wcześnie, aby o tym teraz mówić – dodaje Branca.

Trzeba zauważyć, że z racji obecności Carlo Ancelottiego w Realu, to Królewscy mieliby przewagę nad rywalami przy zatrudnieniu Ruiza. To właśnie Włoch naciskał na jego transfer do SSC Napoli.


Radosław Kałużny: Sędziowie to święte krowy, powinni tłumaczyć się z błędów


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.