Spotify – nowy główny sponsor Barcelony przez kolejne sezony

Barcelona

fcbarcelona.com


FC Barcelona potwierdziła, że jej głównym sponsorem od sezonu 2022/23 będzie Spotify. – Z dumą ogłaszamy pionierski sojusz – mówi prezydent klubu.

Szwedzka platforma streamingowa, oferujący dostęp do muzyki oraz podcastów podpisała z katalońskim klubem długoterminową umowę. Ich nazwa będzie pojawiać się na froncie zarówno męskich, jak i damskich strojów przez kolejne cztery sezony. Logo będzie widoczne również w treningowych trykotach.

Sponsoring przewiduje również rebranding Camp Nou, który od przyszłego sezonu będzie nosił nazwę “Spotify Camp Nou”. W wyniku porozumienia, FC Barcelona ma otrzymać 65 milionów euro rocznie. Co istotne, kontrakt zostanie zatwierdzony 3 kwietnia podczas zgromadzenia socios compromisarios.

Oficjalne oświadczenie mówi, że jest to pierwsze tego rodzaju partnerstwo, które pomoże zbliżyć świat piłki nożnej i muzyki. Przez wzgląd na problemy finansowe Blaugrany, to każda pomoc jest na wagę złota.

– Poprzez unikalne doświadczenia, które pozwolą nam łączyć rozrywkę i futbol, umożliwiając nam jednocześnie dotarcie do większej liczby osób z całego świata. To także związek, w którym kontynuujemy postęp w tej nowej, rozpoczętej przez nas erze, która znów pokazuje innowacyjny charakter – powiedział Joan Laporta. cytowany przez serwis “fcbarca.com”.


1 thought on “Spotify – nowy główny sponsor Barcelony przez kolejne sezony

  1. Ciekawy sojusz dwóch bardzo rozpoznawalnych marek, których współpraca może przynieść bardzo ciekawe efekty, chociażby dlatego, że jedna i druga marka jest bardzo angażująca wiele zwykłych osób. Nowy sponsor Barcelony to aplikacja, której “używa każdy”. Jest w tym połączeniu potencjał do bardzo ciekawych przedsięwzięć i kampanii promocyjnych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.