Agent Bale’a oburzony zachowaniem trenera Królewskich!

Jonathan Barnett – agent Garetha Bale’a – natychmiast zareagował na słowa wypowiedziane przez Zinedine’a Zidane’a odnośnie jego podopiecznego!

Francuski szkoleniowiec otwarcie przyznał, że nie wpuścił na boisko z meczu z Bayernem Bale’a, ponieważ klub pracuje nad jego odejściem. Na konferencji prasowej po porażce z mistrzami Niemiec powiedział: To nic osobistego, nie mam nic przeciwko grze Bale’a, taką podjąłem decyzje. Najlepiej będzie, jeżeli zawodnik opuści klub”.

Na reakcję agenta nie trzeba było długo czekać: “Zidane jest wstydem, nie okazuje szacunku graczowi, który zrobił tak wiele dla Realu Madryt”. 

Spięcie na linii Zidane – Bale jest bardzo widoczne. Podczas pierwszej kadencji francuskiego trenera w Realu Walijczyk podpadł w końcówce sezonu, kiedy był potrzebny, kiedy stawką były tytuły. Ten jednak wykorzystał swoje szanse, gdzie w finale z Liverpoolem strzelił dwa gole. Później jednak, kiedy Królewscy zostali wyeliminowani z europejskich pucharów Zidane również nie mógł liczyć na skrzydłowego. Powodem były odnawiające się kontuzje. 

Źródło: MARCA 

 


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *