Afera hazardowa we Francji! Mecz Ligi Mistrzów ustawiony?

Jak podaje francuska L’Equipe, wynik meczu Ligi Mistrzów pomiędzy Paris Saint-Germain a Crveną Zvezdą mógł być ustawiony.

Francuska prokuratura wszczęła śledztwo w sprawie możliwego ustawionia wyniku spotkania PSG – Crvena Zvezda z 4.października tego roku – informuja L’Equipe. Francuska prasa sportowa podała informację, jakoby wysoko postawiony dyrektor klubu z Belgradu miał postawić kilka milionów euro na porażkę własnego zespołu różnicą pięciu bramek.

W drugiej kolejce aktualnej edycji Ligi Mistrzów, Paryżanie rozgromili serbski klub wynikiem 6-1. Mistrzowie Francji błyskawicznie objęli wysokie prowadzenie. Jeszcze przed przerwą doszło do czterobramkowej różnicy. Crvena Zvezda odpowiedziała jedną bramką w siedemdziesiątej czwartej minucie, by chwilę później hat-tricka skompletował Neymar i ustalił końcowy wynik spotkania na 6-1.