Adriano Galliani potwierdził swoje odejście z Milanu! Koniec pewnej epoki

primosportnews.com

Niedawno włoska prasa podała informację, jakoby Adriano Galliani miał objąć posadę dyrektora sportowego w Realu Madryt. Dyrektor generalny AC Milanu udzielił wywiadu klubowej telewizji, w której potwierdził swoje odejście, ale nie sprecyzował planów na przyszłość, tym samym nie dowiedzieliśmy się niczego więcej na temat możliwego dołączenia do „Królewskich”.

72-letni działacz jest związany z mediolańskim klubem od 30 lat. Teraz, gdy klub przejdzie w ręce chińskiego konsorcjum, drogi jego i jego ukochanego klubu rozejdą się:

Moje pozostanie w Milanie? Wydaje mi się, że to niemożliwe. Uważam, że to moje ostatnie trzy tygodnie w klubie po tym, jak jestem tutaj od 30 lat. 

To nie jest wyraz arogancji, ale podczas swojej kariery zawsze pełniłem funkcję dyrektora zarządzającego, więc ciężko byłoby mi odnaleźć się na innym stanowisku. 

Nie wiadomo zatem, jak będzie wyglądała przyszłość Gallianiego. Być może całkowicie odsunie się on od piłki, bowiem nie wydaje się, by mógł działacz jako zarządca w innym włoskim klubie.


Sprawdź również inne informacje o Mistrzostwach Świata 2022, wśród których dostępne są m.in. aktualności MŚ 2022, informacje o tym gdzie oglądać poszczególne mecze, które prezentujemy w dziale transmisje MŚ 2022, a także typy na MŚ 2022 i szczegóły o obstawianiu MŚ 2022.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.