Adrian Gula: Chcieliśmy zaoszczędzić Yeboahowi podróży do Polski

Adrian Gula

pilkarskiswiat.com

Adrian Gula przyznał, że trwają prace nad transferem Yaw Yeboaha. – Sytuacja jest dynamiczna, dlatego chcieliśmy mu zaoszczędzić ewentualnych podróży do Polski – mówi.

Nie jest żadną tajemnicą, że Ghańczyk zostanie sprzedany do Major League Soccer. Columbus Crew zapłaci za 4-letniego skrzydłowego dwa miliony euro. – Trwają intensywne prace nad jego transferem. Sytuacja jest dynamiczna, dlatego chcieliśmy mu zaoszczędzić ewentualnych podróży do Polski i z powrotem. Czekamy na rozwój sytuacji – stwierdził Słowak.

Z kolei Aschrafa El Mahdioui przebywa na kwarantannie. Na treningu w Myślenicach nieobecni byli również Krystian Wachowiak i Przemysław Zdybowicz. – Ci dwaj zawodnicy są przygotowani na transfer czasowy, jest zainteresowanie ze strony klubów. Zależało nam na tym, aby poprzez wypożyczenie zapewnić im możliwość regularnych występów, co na pewno zaowocuje w przyszłości – dodał.

Alan Uryga, Gieorgij Żukow i Jakub Błaszczykowski trenują indywidualnie. – Alan trenuje po kontuzji, której nabawił się w poprzedniej rundzie. Rozpoczęliśmy właśnie od treningu dostosowanego do niego, będziemy reagować na sytuację na bieżąco. Mocno pracuje na to, aby dołączyć już do zespołu, my też go bardzo potrzebujemy – oznajmił Gula.

– Podobnie wygląda sprawa z Gieorgijem Żukowem, ale w jego przypadku rokowania są lepsze. Wierzę, że w następnym tygodniu będzie ćwiczyć już z resztą kolegów. Kuba również pracuje w oparciu o dostosowany do niego indywidualny plan otrzymany po konsultacji ze sztabem medycznym i ze specjalistami – podsumowuje.

źródło: wisla.krakow.pl /


ODBIERZ 1500 PLN I TYPUJ ZAKŁADY W SUPERBET.PL


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.