Adama Traoré odejdzie z Wolverhampton?!

Adama Traore

premierleague.com

„Eurosport” podaje, że Leeds United jest zainteresowane sprowadzeniem zawodnika Wolverhampton,  Adamy Traoré.

Leeds United zaliczyło całkiem udany sezon, czego nie można powiedzieć o drużynie „Wilków”. Trener Bielsa chce osiągać ze swoją drużyną jeszcze lepsze wyniki, do czego potrzebuje klasowych zawodników. Wśród nich ma być właśnie Adama Traoré.

Hiszpan ma dołączyć do drużyny Bielsy, jeśli zapłacą za niego określoną sumę pieniędzy. Na nieszczęście Leeds kwota jest dość wysoka, bo wynosi aż około 40. milionów euro. Jak za zawodnika, który w poprzednim sezonie miał trzy gole i tyle samo asyst, to dość wysokie oczekiwania finansowe.

Jednak Adama Traoré to już charakterystyczna postać drużyny. Skrzydłowy znany jest z piekielnej szybkości i wielkiej siły fizycznej. Jego uczestnictwo w ćwiczeniach na siłowni obrosło już w mity.

Sam zawodnik odnosi się do transferu dość pozytywnie i chętnie zmieniłby swoje otoczenie. Bowiem zawodnik już od 2018 roku reprezentuje barwy Wolverhampton.


Sprawdź również inne informacje o Mistrzostwach Świata 2022, wśród których dostępne są m.in. aktualności MŚ 2022, informacje o tym gdzie oglądać poszczególne mecze, które prezentujemy w dziale transmisje MŚ 2022, a także typy na MŚ 2022 i szczegóły o obstawianiu MŚ 2022.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.