Za nami czwarta kolejka spotkań we Francji. PSG zgodnie z planem wygrywa z Monaco, Bordeaux zdobywa pierwsze punkty a Marsylia nie daje rady średniakowi z Guingamp.

W piątkowym spotkaniu EA Guingamp pokonało pod wodzą Michela Olympique Marsylię. Najpierw Briand wystawił piłkę Privetowi a na 2-0 strzelił z dystansu Benezet.

W sobotę SCO Angers tylko zremisowało z Niceą 1-1. Dla beniaminka strzelił w 24. minucie Mangani a wyrównał w 56. Germain.

Olympique Lyon dosyć wysoko pokonał SM Caen bo aż 4-0 Hat-trickiem popisał Fakir strzelając kolejno w 18. 44. i 57. minucie a wynik ustalił w 87. minucie  Beauvue.

W niedzielę swoje pierwsze zwycięstwo odnotowali Żyrondyści wygrywając z Nantes po golach Kazhriego i Gajicia.

Ekipa ze stolicy odniosła czwarte zwycięstwo z rzędu tym razem pokonując AS Monaco 3-0 dwie bramki strzelił Cavani a jedno trafienie dołożył Lavezzi.