

32. kolejka La Liga – zapowiedź
32. kolejka Hiszpańskiej La Liga zapowiada nam dużą dawkę emocji związanych z futbolem. Rozgrywki na Półwyspie Iberyjskim wkraczają w decydującą fazę, a wyścig w tabeli Primera Division z każdą kolejką robi się coraz bardziej intensywny. Każda z drużyn zaciekle walczy o ligowe punkty, a ten tydzień przynosi nam kilka bardzo ważnych pojedynków w kontekście końcowego układu tabeli.
Hitem kolejki jest pojedynek pomiędzy Barceloną, a Valencią na Camp Nou. Gospodarze, jak co roku walczą o mistrzostwo kraju, a Valencia próbuje osiągnąć miejsce premiowane grą w Lidze Mistrzów. Obie drużyny absolutnie nie mogą pozwolić sobie na stratę punktów podczas tego spotkania, ponieważ ich rywale tylko czekają na najmniejsze potknięcie z ich strony. Podczas tej kolejki kibice Sevilli trzymają kciuki za Barcelonę, a kibice Realu za Valencię.
Z ciekawszych spotkań tej kolejki można jeszcze wymienić pojedynek Realu Madryt z Malagą na Santiago Bernabeu oraz mecz Deportivo La Coruña z Atletico Madryt na Estadio Municipal de Riazor.
Spotkania 32. kolejki:
Levante - Espanyol (Piątek, 20:45)
Barcelona - Valencia (Sobota, 16:00)
La Coruna - Atletico Madryt (Sobota, 18:00)
Real Madryt - Malaga (Sobota, 20:00)
Ath. Bilbao - Getafe (Sobota, 22:00)
Vallecano - Almeria (Niedziela, 12:00)
Granada - Sevilla (Niedziela, 17:00)
Villareal - Cordoba (Niedziela, 19:00)
Eibar - Celta Vigo (Niedziela 21:00)
Elche - Real Sociedad (Poniedziałek, 20:45)
-
AktualnościPKO BP Ekstraklasa: Stal nadal nie potrafi wygrać. Bezbramkowy remis z Górnikem (WIDEO)
Michał Szewczyk / 22 kwietnia 2025, 21:40
-
AktualnościSzok w Górniku! Jan Urban zwolniony, następca wybrany
Michał Szewczyk / 15 kwietnia 2025, 13:34
-
AktualnościPKO BP Ekstraklasa: Lechia w doliczonym czasie zdobywa arcyważne trzy punkty (SKRÓT WIDEO)
Michał Szewczyk / 15 kwietnia 2025, 12:30
-
La LigaCarlo Ancelotti na wylocie z Realu Madryt? Zadecydować może Liga Mistrzów
Victoria Gierula / 11 kwietnia 2025, 16:10
-
AktualnościLKE: Betis wygrywa z Jagiellonią (BRAMKI)
Michał Szewczyk / 10 kwietnia 2025, 23:00
-
AktualnościLKE: Warszawa nie zobaczyła cudu. Chelsea lepsza od Legii (BRAMKI)
Michał Szewczyk / 10 kwietnia 2025, 20:45